Ochrana osobních údajů

1. Společnost Project Education s.r.o., se sídlem Na střelnici 343/48, Lazce, 779 00 Olomouc, IČ: 29462835, zapsaná  Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 55533, jako správce osobních údajů podle čl. 26 Nařízení, zpracovává v případě poptávky služeb zpracovává dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, následující osobní údaje: jméno, emailovou adresu, text zprávy.

2. Všechny tyto údaje (jméno a příjmení, telefon a emailovou adresu) jsou zpracovávány za účelem vytvoření nabídky služeb, jednání o této nabídce nebo pro odpověď na Vámi vznesený dotaz. Toto zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Výše uvedené osobní údaje budou společností Project Education s.r.o. zpracovávány po dobu jednání o zakázce mezi vámi a společností Project Education s.r.o., nejdéle však 2 roky od vaší poptávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

3. Zpracování osobních údajů provádí Radek Hanuš, který je správcem osobních údajů. Získané osobní údaje však pro společnost Project Education s.r.o. mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: Bc. Zbyněk Meloun , IČ: 76270874, se sídlem Za Drupolem 382, Horoměřice PSČ 252 62, Horoměřice., zapsaná v živnostenském rejstříku, případně dalšími poskytovateli zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době nevyužívá.

4. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo: požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k těmto údajům a nechat je aktualizovat nebo opravit, požadovat vymazání výše uvedených osobních údajů – tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.